Bursa Çanakkale Turu

"Konaklamalı Turlar"

Hareket ( 28 Haziran 2019, Cuma ) Saat 23:30 da Anıt Tiyatro önünden, Konya'dan Bursa'ya doğru hareket ediyoruz. 

1. Gün (  29 Haziran 2019, Cumartesi ) Cumalıkızık, Tophane, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri, Emir Sultan, Yeşil Türbe, Ulu Camii, Kozahan

Gece yolculuğun yaparak sabah saatlerinde Bursa'nın ünlü Cumalıkızık Köyü'ne varıyoruz. Kahvaltımızı alacağımız restoranımıza geçiyoruz. Kahvaltıdan sonra Tophane bölgesine geçip Osman Gazi ve Orhan Gazi türbelerini ziyaret ediyor ve bu mekanları fotoğraflama imkanı buluyoruz. Sonrasında Emir Sultan camii ve türbesine geçiyoruz. Yeşil Türbe, Çelebi Mehmet Türbesi ni de ziyaret ettikten sonra Ulu Camii’ye geliyoruz. Rehberimiz eşliğinde Ulu Camii ziyaretimizi yapıyoruz. Daha sonra öğle yemeği ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Bursanın Kozahan ve Bedesten çarşılarında alışveriş yaptıktan sonra Çanakkale'ye hareket ediyor ve 4 saatlik yolculuğumuzun ardından Çanakkale’deki otelimize varıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Konaklama Helen Hotel

Sabah Kahvaltısı: Cumalıkızık'taki restoranımızda serpme kahvaltı şeklinde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Bursa'da serbest olarak alınacaktır. (İnegöl Köfte veya İskender Kebap Öneririz)
Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Rota: Bursa Çanakkale 277 Km, yaklaşık 4 saat.

2. Gün (  30 Haziran 2019, Pazar ) Kilitbahir Kalesi, Tablayar, Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliği, Şehitler Abidesi, Seddülbahir Ertuğrul Tabyası, 57. Alay Şehitliği, Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi, Conkbayırı

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısı sonrasında feribotla Gelibolu yarımadasına geçiyoruz. Feribotla Eceabat'a varışımızın ardından Kilitbahir Kalesi ziyaretimizi yapıyoruz. Daha sonra Namazgah TabyasıRumeli Mecidiye Tabyası Seyit Onbaşı Anıtıziyaretlerimizi yapıyoruz. Daha sonra Şahindere Şehitliği ziyaretimizi yapıyoruz. Çanakkale'nin Sembolü olan Şehitler Abidesi'ne gidiyoruz. Şehitler Abidesi'nde rehberimiz tarafından bilgilendirme yapıldıktan sonra serbest zaman veriyor bu mekanı fotoğraflama imkanı buluyoruz. Rehberimizi dinleyerek Morto Koyu'nun (Ölüm Koyu) yanından geçeceğiz.  Turumuz 63 askeri ile yaklaşık 2000 düşmanı püskürten Seddülbahir'de bulunan Ezineli Yahya Çavuş Şehitliği ve Ertuğrul Tabyası ile devam ediyor. Öğle yemeği için Alçıtepe köyüne varışımızla birlikte serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğinden sonra  Türkiye’de bir ilk niteliği taşıyan ileri simülasyon teknikleri ile 13 ayrı canlandırma odasının ikisinde üç boyutlu gösterim yapılan ve üç ayrı odada da hareketli platformlarla Çanakkale Savaşları’nın önemli kesitleri, 63 dakikalık gösterimle misafirlerimize anlatılan Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi ziyaretimizi gerçekleştireceğiz. 57.Alay ve Kesikdere Şehitliğini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Conkbayırı, Yeni Zelanda Anıtı ziyaretimiz ile şehitlik ziyaretimiz son buluyor. Geri dönüş için feribot ile Anadolu yakasına geçtikten sonra Konya'ya doğru hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde Konya'ya varış ile turumuz sona erecektir. Konya'ya geliş saatimiz pazartesi takribi 07:00 dır.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde'de açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Çanakkale Alçıtepe'de serbest olarak alınacaktır. (İbrahim Usta'nın yerinde kasap köfte öneririz)
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil değildir. Yol üzerinde mola tesislerinden alabilrisiniz.
Çanakkale Konya 752Km. Yolculuk süresi yaklaşık 10 saat.


Ücrete dahil olan hizmetlerimiz

 • Konyadan ulaşım
 • 1 Gece yarım pansiyon konaklama
 • 2 Sabah kahvaltısı
 • 1 Akşam yemeği
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • Feribot geçiş ücretleri
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Acenta refakati

Ücrete dahil olmayan hizmetlerimiz

 • Otel ekstraları
 • Tüm öğle yemekleri
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri (Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi (13 TL)
 • Kişisel harcamalar

Bu Turu Nasıl Satın Alabilirim?

Turumuzu satın almak için:
 • Her tur programında bulunan "Satın Al" butonunu kullanarak kredi kartınız ile rezervasyon yapabilirsiniz.
 • Nakit ödemek isterseniz ofisimize uğrayıp ödeme yapabilirsiniz.
 • Banka Hesaplarımıza EFT/Havale yapabilirsiniz. Banka hesap numaralarımız için lütfen tıklayınız

Genel Uyarılar ve Notlar

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Koltuk planlaması ödeme sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk listemiz tur kalkış esnasında aracın önüne asılır. Misafirlerimiz bu listeye göre koltuklarına otururlar. Tur esnasında koltuk rotasyonu yapılmaz.
 • Turumuzu yeterli çoğunluk sağlanmaması durumunda iptal etme hakkımız saklıdır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
 • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır. (18 Kişiye kadar Mercedes Sprinter/Wolksvagen Volt, 19-30 Kişiye kadar Turkuaz/Sultan/Prestige, 30-46 kişiye kadar Mercedes Travego/Neoplan/Man araçları kullanılmaktadır.) Turlarımızda kullanılan araçlar D2 belgeli turizm paketli araçlardır.
 • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, GEZİPERO TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SEHAVET TUR A AİTTİR.
Gidiş-Dönüş Tarihleri
28.06.2019 - 30.06.2019
Otel
Kişi başı fiyat 450 TL
Single Farkı 100 TL
6-11 Yaş Çocuk 425 TL
3-5 Yaş Çocuk 0 TL
0-2 Yaş Çocuk 0 TL
Gidiş-Dönüş Tarihleri
19.07.2019 - 21.07.2019
Otel
Kişi başı fiyat 450 TL
Single Farkı 100 TL
6-11 Yaş Çocuk 425 TL
3-5 Yaş Çocuk 0 TL
0-2 Yaş Çocuk 0 TL
Gidiş-Dönüş Tarihleri
02.08.2019 - 04.08.2019
Otel
Kişi başı fiyat 450 TL
Single Farkı 100 TL
6-11 Yaş Çocuk 425 TL
3-5 Yaş Çocuk 0 TL
0-2 Yaş Çocuk 0 TL

Gezipero Öneriyor