Egenin İncileri Turu

"Konaklamalı Turlar"

Ayvalık Çeşme Alaçatı Kuşadası Turu

Hareket: 11 Agustos 2019, Pazar
22:00 Anıt Devlet Tiyatrosu Önü
22:30 Otogar Kavşağı İstikbal Önü

Belirtilen duraklardan siz kıymetli misafirlerimizi alarak gece yolculuğumuza başlıyoruz.

1. Gün: ( 12 Ağustos 2019, Pazartesi ) Sarımsaklı Plajı - Şeytan Sofrası – Ayvalık - Cunda Adası 
Günün ilk ışıkları ile birlikte zeytin bahçelerini görere Ayvalık'a varıyoruz. Öncelikle kahvaltımızı alacağımız restoranımıza geçiyoruz. Kahvaltıdan sonra ilk durağımız Sarımsaklı Plajı. Deniz kenarında bir fotoğraf molası veriyoruz. Bir sonraki durağımız adalara hâkim yüksek bir tepede bulunan Şeytan Sofrası olacaktır. Burada Midilli Adası, Ayvalık ve Cunda Adası manzarasının yer aldığı yeşil ve mavinin olağan üstü manzarası eşliğinde fotoğraf ve çay molası veriyoruz. Bu güzel moladan sonra Ayvalık’a geçiyoruz. Ayvalık’ta deniz kenarında bir yürüyüş yapıyor ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ayvalık’ın meşhur zeytin ve zeytinyağı ürünlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Gezimizin devamında Cunda (Alibey) Adasına geçiyoruz. Arnavut Kaldırımlı taş sokaklarda yapacağımız yürüyüş ile Rahmi Koç tarafından müze haline getirilmiş olan Taksiyarhis Kilisesini görüyoruz. Cunda Marinasında serbest zaman veriyoruz. Verdiğimiz serbest zaman diliminde dilerseniz Cunda Adasının zirvesinde bulunan yel değirmenlerine çıkabilirsiniz. Serbest zamanın ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Restoranımızda alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Tur ücretine dahil değildir.
Akşam Yemeği: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

2. Gün: ( 13 Ağustos 2019, Salı ) Çeşme, Alaçatı
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Çeşme’ye  hareket ediyoruz. Çeşme'de Çeşme Kalesi ile Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray göreceğimiz yerler arasında. Çeşme Meydanında serbest zaman veriyoruz. Dileyen misfirlerimiz halk plajında denize girebilirler. Daha sonra Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Gelenelsel taş evleri, begonvillerle kaplı mis kokulu Arnavut kaldırımlı sokaklarında rehberimizle birlikte huzur dolu bir yürüyüş yapıyoruz. Gökkuşağının adeta damla damla yağdığı bu Ege kasabasınnın fotoğraflarını çekmeye bayılacaksınız. Bu güzel günün sonunda akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Tur ücretine dahil değildir.
Akşam Yemeği: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

3. Gün ( 14 Ağustos 2019, Çarşamba ) Şirince, Efes Antik Kenti, Meryem Ana, Kuşadası 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası rehberinizin belirlediği saatte hareket ediyoruz. Yaklaşık bir saatlik bir yolculuğun ardından antik Mayaların rivayetlerinde yer bulan Şirince Köyü'ne varıyoruz. Zeytin ağaçları, taş sokakları ve evleriyle ünlü köyde yürüyüş yaptıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği için Şirince'nin meşhur kabak çiçeği dolmasını tadabilirsiniz. Şirince turumuzdan sonra Efes Antik Kenti'ne hareket ediyoruz. Antik dönemde çok önemli bir liman şehri olan, şimdiye kadar yapılan kazılar neticesinde sadece %10’luk bölümü ortaya çıkarılabilen boluterium, odeon, kuretler caddesi domition tapınağı, latrina, hamam , celcius kütüphanesi ve tiyatro gibi yapıları rehberimizin anlatımı eşliğinde gezdikten sonra Meryem Ana evine geçiyoruz. Daha sonra Kuşadası'na geçiyoruz. Burada rehberimizin eşliğinde yürüyüş yapıyoruz. Rehberimizin anlatımları sonunda serbest zaman veriyor ve serbest zaman sonunda sonra Konya’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Konya’da siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak turumuzu sonlandırıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Tur ücretine dahil değildir.
Akşam Yemeği: Yol üzerinde bulunan tesislerden serbest olarak alabilirsiniz. Tur ücretine dahil değildir.

 


Ücrete dahil olan hizmetlerimiz

 • Lüks Araçlar İle Ulaşım
 • 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • 3 Kahvaltı
 • 2 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkramlar
 • Seyahat Sigortası

Ücrete dahil olmayan hizmetlerimiz

 • Öğle Yemekleri
 • Son akşam yemeği
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri ( Seyahatten önce Müzekart almanızı öneririz.)
 • Tüm Şahsi Harcamalar

Bu Turu Nasıl Satın Alabilirim?

Turumuzu satın almak için:
 • Her tur programında bulunan "Satın Al" butonunu kullanarak kredi kartınız ile rezervasyon yapabilirsiniz.
 • Nakit ödemek isterseniz ofisimize uğrayıp ödeme yapabilirsiniz.
 • Banka Hesaplarımıza EFT/Havale yapabilirsiniz. Banka hesap numaralarımız için lütfen tıklayınız

Genel Uyarılar ve Notlar

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Koltuk planlaması ödeme sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk listemiz tur kalkış esnasında aracın önüne asılır. Misafirlerimiz bu listeye göre koltuklarına otururlar. Tur esnasında koltuk rotasyonu yapılmaz.
 • Turumuzu yeterli çoğunluk sağlanmaması durumunda iptal etme hakkımız saklıdır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
 • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır. (18 Kişiye kadar Mercedes Sprinter/Wolksvagen Volt, 19-30 Kişiye kadar Turkuaz/Sultan/Prestige, 30-46 kişiye kadar Mercedes Travego/Neoplan/Man araçları kullanılmaktadır.) Turlarımızda kullanılan araçlar D2 belgeli turizm paketli araçlardır.
 • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, GEZİPERO TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI SEHAVET TUR A AİTTİR.
Gidiş-Dönüş Tarihleri
11.08.2019 - 14.08.2019
Otel
Kişi başı fiyat 800 TL
Single Farkı ( Tek kişilik oda farkı ) 250 TL
6-11 Yaş Çocuk 750 TL
3-5 Yaş Çocuk 0 TL
0-2 Yaş Çocuk 0 TL

Gezipero Öneriyor