Yedigöller Abant Gölcük Turu

Hareket Noktası: Konya

Bu turumuzda nereleri göreceğiz?

Yedigöller Milli Parkı (İncegöl, Sazlıgöl Nazlıgöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Seringöl), Abant Milli Parkı - Gölcük Milli Parkı

00:30'da Anıt Meydanı Tiyatro Önünden siz değerli misafirlerimizi belirlenen duraklardan alarak gece yolculuğumuza başlıyoruz.

1.Gün: Yedigöller Milli Parkı (İncegöl, Sazlıgöl Nazlıgöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Seringöl)
Sabah saatlerinde Bolu’ya ulaşıyoruz. Öncelikle Yedigöller’e giriş yapmadan yol üzerindeki tesislerde kahvaltı molası veriyoruz. Sonrasında Yedigöller’e geçiyoruz.
Yedigöller’e daha varmadan bizi nasıl bir güzelliğin beklediğinin sinyallerini yolculuk sırasında alıyoruz. Yedigöller, her mevsim de bir başka güzel. Yedigöller bizleri adeta büyülüyor. Cennet burası olsa gerek dedirtiyor gelenlere. Yedigöller yüzeysel ve yer altı akışıyla birbirine bağlı, kuzeyden güneye doğru sıralanmış 7 adet gölden oluşmuştur. Sessiz ve sakin tabiatı, güzel manzaraları, farklı arazi şekilleri, şelaleleri, yürüyüş yolları, çeşitli cins ve türde bitki ve ağaçlarla süslü çevresiyle, mükemmel bir piknik, dinlenme, sakinlik, ferahlık, fotoğraf çekme, spor yapma, kamp çadır kurma yeridir.
Yedigöller’e ulaşmamızla birlikte Milli Park girişinde aracımızdan iniyoruz. İlk olarak İncegöl, Sazlıgöl, Küçükgöl’ü ardından da Nazlıgöl ve çevresini dolaşarak kısa fotoğraf molalarıyla kuş sesleri arasında keyifli bir gezinti yaparak ilerliyoruz. Bir sonraki durağımız Şelalelerinde bulunduğu 7 çeşmeli Aşıklar Çeşmesi. Daha sonra Deringöl'ü, Büyükgöl’ü, Seringöl'ü ve çevresini dolaşıyoruz. Tüm stres ve sıkıntılarınızı atıp adeta doğayla bütünleştiğiniz bu saatler hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Tüm göller ve çevresinde rehberimizin eşliğinde yürüyüş yaptıktan sonra sizlere serbest zaman vereceğiz. Belirlediğimiz saatte keyifli anılarımız ve depoladığımız enerji ile otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

Sabah Kahvaltısı: Mola tesisinde serbest olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.
Öğle Yemeği: Tur ücretine dâhil değildir. Yedigöller'deki büfeden ekstra alabilirsiniz.
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

2.Gün: Abant Milli Parkı - Gölcük Milli Parkı
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Baharda açan nilüfer çiçekleriyle, dört mevsim farklı görüntüye sahip manzarasıyla, çam ve köknar ağaçlarıyla çevrili göl kenarında yapılan fayton turlarıyla ünlü Abant Milli Parkı’na varıyoruz. Aracımızdan indikten sonra öncelikle rehberimizle birlikte Abant Tabiat Müzesi’ni geziyoruz. Sonrasında göl kenarına varıyoruz. Siz değerli misafirlerimize burada belirli bir süre serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman süresince göl kenarında hizmet veren faytonlara ya da ata binebilirsiniz. Daha sonra bir başka cennet köşesi Gölcük Milli Parkı’na hareket ediyoruz. Göl etrafında rehberimizin eşliğinde yorucu olmayan yürüyüş yapıyoruz. Daha sonra bol bol fotoğraf çekip gölün tadını çıkarmanız için serbest zaman veriyoruz. Serbest ardından tüm güzellikleri geride bırakarak Konya’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalar verilerek Konya’ya dönüş yapıyoruz. Konya'ya varış saatimiz takribi 23:00 olacaktır.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Gölcük’te restoranlarda ekstra olarak alabilirsiniz.
Akşam Yemeği: Yol üstü mola tesisimizde ekstra olarak alabilirsiniz.


Ücrete dahil olan hizmetlerimiz

 • Konforlu Ulaşım
 • 1 Gece yarım pansiyon konaklama
 • Otelde alacağımız akşam yemeği ve kahvaltı
 • Rehberlik
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Milli Park giriş ücretleri

Ücrete dahil olmayan hizmetlerimiz

 • Otel ekstraları
 • Kişisel harcamalar

Bu Turu Nasıl Satın Alabilirim?

Turumuzu satın almak için:
 • Her tur programında bulunan "Satın Al" butonunu kullanarak kredi kartınız ile rezervasyon yapabilirsiniz.
 • Nakit ödemek isterseniz ofisimize uğrayıp ödeme yapabilirsiniz.
 • Banka Hesaplarımıza EFT/Havale yapabilirsiniz. Banka hesap numaralarımız için lütfen tıklayınız

Genel Uyarılar ve Notlar

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Koltuk planlaması ödeme sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk listemiz tur kalkış esnasında aracın önüne asılır. Misafirlerimiz bu listeye göre koltuklarına otururlar. Tur esnasında koltuk rotasyonu yapılmaz.
 • Turumuzu yeterli çoğunluk sağlanmaması durumunda iptal etme hakkımız saklıdır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.
 • Turlarımızda katılımcı sayısına göre araç çıkartılmaktadır. (18 Kişiye kadar Mercedes Sprinter/Wolksvagen Volt, 19-30 Kişiye kadar Turkuaz/Sultan/Prestige, 30-46 kişiye kadar Mercedes Travego/Neoplan/Man araçları kullanılmaktadır.) Turlarımızda kullanılan araçlar D2 belgeli turizm paketli araçlardır.
 • Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, GEZİPERO TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, PROGRAMIN KOPYALANMASI, YAYINLANMASI YASAKTIR. TÜM HAKLARI GEZİPERO'YA AİTTİR.
Gidiş-Dönüş Tarihleri
31.10.2020 - 01.11.2020
Otel
İki kişilik odada kişi başı 550 TL
Tek kişilik oda 700 TL
7-11 Yaş Çocuk 500 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücretsiz
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz

Sayfayı Yazdır

Gezipero Öneriyor