GAP Güneydoğu Turları

2 Turu Bulundu

Kapsamlı Gap Turu

Kapsamlı Gap Turu

 • Konya Çıkışlı

 • |

 • 17-21 Haziran 2024

 • ve 1 Farklı Tarih

  • 13-16 Kasım 2024
Otobüsle Ulaşım 3 Gece 4 Gün
Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Nemrut...
Kişi Başı
8500 TL
'den başlayan fiyatlar
Gap Turu

Gap Turu

 • Konya Çıkışlı

 • |

 • 11-14 Temmuz 2024

 • ve 2 Farklı Tarih

  • 29 Ağustos - 1 Eylül 2024
  • 25-28 Ekim 2024
Otobüsle Ulaşım 2 Gece 3 Gün
Diyarbakır Surları – Diyarbakır Kalesi - Diyarbakır Ulu Camii – Dört Ayaklı Minare - Hasan Paşa Hanı – Sülüklü Han – On Gözlü Köprü - Deyrulzafaran Manastırı - Sıla Konağı - Eski Mardin - Kasimiye Medresesi - Ulu Camii - ...
Kişi Başı
6000 TL
'den başlayan fiyatlar

GAP Güneydoğu Turları

Güneydoğu Anadolu Bölgesi, sahip olduğu doğal ve tarihi güzellikleri ile Türkiye’nin incisi olarak dikkat çekiyor. Sıcak ikliminin getirdiği farklı mimari tarzı, bereketli topraklarının sağladığı kültürel değerler ve çok daha fazlası, seyahatlerde Güneydoğu’yu daha çekici hale getiriyor. İşte bunun için GAP turları çok sık düzenlenmektedir. Biz de Gezipero olarak, GAP Güneydoğu turları sayesinde size eşsiz güzellikleri deneyimleme, farklı gastronomik değerleri tatma imkanı sunuyoruz. O halde size tur planlarımızdan ve daha fazlasından bahsedelim.

GAP Turu Nedir?

Mezopotamya; kültürel değerleri, bereketli toprakları ile Dicle ve Fırat Nehirleri arasında kalan alan olarak tanımlamaktadır. Şu an ülkemiz sınırları içerisinde bulunan Güneydoğu Anadolu Bölgesi ise Yukarı Mezopotamya olarak adlandırılıyor. İşte bu bölgeye gerçekleştirilen paket halindeki gezilere, GAP turu adı veriliyor. GAP ise Güneydoğu Anadolu Projesi’nin kısaltmasıdır. Bu bölgenin kalkınması ve popülerliğinin arttırılması için gerçekleştirilen tur sayesinde hem bölge gelişecek hem de turist sayısı arttırılmış olacaktır. İşte bölgeye gerçekleştirilen turlara da bu sebeple GAP turu deniyor. Peki, bu tur kapsamında neler var? Şimdiden katıldığınız en ilginç ve özel tur olacağını söyleyebiliriz.

GAP Turları Neler Vadediyor?

Bölgenin kalkınması, turistik alanlarının restorasyonu, sulama alanlarının geliştirilmesi, yenilenebilir enerji kaynaklarının arttırılması gibi pek çok amaçla planlanan GAP (Güneydoğu Anadolu Projesi), entegre bir proje olarak dikkat çekiyor. Bu da bölgenin turizmini bir hayli canlandırdığı için turistlerin ilgisi Güneydoğu’ya yönelmiş durumda. Peki, Güneydoğu turu içerisinde sizi neler bekliyor? GAP turu size ne vadediyor? Şimdi bunlardan bahsedelim.

 • Bölgenin doğal ve tarihi güzelliklerinin keşfedilmesi,
 • Bereketli topraklarında eşsiz manzaraların, uçsuz bucaksız alanların tadının çıkarılması,
 • Farklı mimari değere sahip yapıların gözlemlenmesi,
 • Yöre kültürünün deneyimlenmesi ve etnografik bakış açısıyla yöre halkının kültürel değerlerinin gözlemlenmesi,
 • Bölgede yer alan tüm şehirlerin özel gastronomik değerlerinin keşfedilmesi ve tadının çıkarılması,
 • Özel tur rehberlerinden bölge hakkında en ilginç ve doğru bilgilerin alınması gibi onlarca farklı fırsat, GAP turları sayesinde elde edebileceğiniz fırsatlar arasında yer almaktadır.

GAP turları her ne kadar özel olsa da tur programının önemi çok büyük. Bu nedenle seçtiğiniz GAP turunun içeriğini en iyi şekilde incelemeli, özelliklerinin sizin tatilinize uygun olup olmadığını belirlemelisiniz. O halde GAP turları ile ilgili pek çok fırsattan bahsedelim.

Konya Çıkışlı GAP Turları

Anadolu’nun merkezinde çok özel ve tarihi değerlerin yer aldığı Konya’dan, eşsiz güzellikleri ile ziyaret edenleri kendine hayran bırakan Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne gerçekleştirilen turistik ziyaretler, son dönemde oldukça popüler. Biz de Gezipero olarak, Konya çıkışlı GAP turu fırsatlarımız ile yanınızda yer alıyoruz. Böylece Güneydoğu’nun eşsiz güzelliklerinden, tarihinden, kültüründen ve lezzetlerinden siz de yararlanmış olacaksınız. Peki, GAP turu Konya çıkışlı olarak nasıl gerçekleştiriliyor? Şimdi size tur kapsamımızdan bahsedelim.

 • GAP turlarımız Konya çıkışlı olarak gerçekleştirilmektedir. Konya’nın çeşitli bölgelerinden misafirlerimiz alınacaktır.
 • Çeşitli GAP turlarımız olduğundan, talebe göre gün, gece, içerik ve gezilecek yerler ile ilgili sayı farklılaşabilmektedir.
 • Turumuz güvenilir ve konforlu şekilde, güvenlikli araçlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.
 • Profesyonel tur rehberimiz size tur boyunca eşlik edecek, merak ettiklerinizi yanıtlayacak ve bilgi edinmenizi sağlayacaktır.
 • Tur boyunca çeşitli ikramlarımızdan yararlanabileceksiniz. Turun içeriğine göre yararlanacağınız ayrıcalıklar değişiklik göstermektedir.

Konya’dan çıkıp, eşsiz bir GAP turu ile tatil hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ister misiniz? O halde Gezipero’nun sunduğu Güneydoğu turları tam size göre. Hemen siz de bizimle iletişime geçebilir, turlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi GAP Turu

Güneydoğu Anadolu Bölgesi içerisinde, doğası ve tarihi ile öne çıkan pek çok şehir bulunuyor. Yukarı Mezopotamya olarak da adlandırıldığından, tarihin her döneminde bereketli toprakları ile dikkat çekmiştir. İşte bu sebeple boş vaktinizi değerlendirmek, Güneydoğu Anadolu’yu keşfe çıkmak isterseniz, GAP turu sizin için harika bir fırsat. Bunun için Gezipero size çeşitli fırsatlar sunacaktır. En iyi GAP turu olarak dikkat çeken turlarımız aşağıdaki gibidir:

Konya Çıkışlı GAP Turu

Üç gün süren GAP turu kapsamında; Mardin, Şanlıurfa ile Gaziantep şehirlerindeki tarihi ve doğal güzellikler keşfedilecek, turistik değeri olan pek çok destinasyon deneyimlenecektir. Siz de bu üç güzel şehri Gezipero’nun güvenli, konforlu ve ayrıcalıklı tur fırsatları sayesinde keşfedebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçip, tur talebinizi iletmeniz yeterlidir.

Konya Çıkışlı Lezzetli Seyahatler: Hatay ve Gaziantep Turu

UNESCO’nun gastronomik değeri sebebi ile koruma altına aldığı şehirlerden ikisi olan Hatay ve Gaziantep, size eşsiz bir turistik seyahatin kapılarını aralıyor. Her ne kadar Hatay Akdeniz Bölgesi’nde yer alsa da Güneydoğu Anadolu’nun kültüründen izler taşıyor. İki şehrin gastronomik değerlerinin çok yüksek olması da keşfedilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. İşte bu sebeple siz de Gezipero’nun gerçekleştirdiği Hatay ve Gaziantep turunu tercih edebilir, birbirinden farklı gastronomik lezzetleri deneyimleyebilirsiniz.

Ramazan Bayramı GAP Turu

Bayram tatilleri, turistik faaliyetlere katılmanın en önemli fırsatlarından bir tanesi. Çünkü çoğu durumda 9 günlük bir tatil bile ortaya çıkabiliyor. Bu durumda da paket turlara katılım oldukça artmaktadır. Biz de Gezipero olarak, bayramda GAP turu ile sizi hayallerinize ulaştırmaya devam ediyoruz. Tur kapsamında çok kıymetli şehirler gezme, deneyimleme ve farklı kültürleri öğrenme gibi çeşitli avantajlardan yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca Güneydoğu Anadolu’nun kendine has yüzlerce farklı lezzeti olduğundan, GAP turu kapsamında eşsiz lezzetlerinde tadına da bakabileceksiniz.

3 Gece 4 Gün GAP Turu

Gezipero, tur taleplerine göre plan yapabilen, Konya çıkışlı turlar düzenleyen bir seyahat acentesidir. Bu nedenle gün ve gece sayısını kendi isteğinize göre planlayıp, bize tur fikrinizle gelebilirsiniz. Ayrıca sürekli güncel olan GAP turlarımızdan bir tanesini de tercih etme şansına sahipsiniz. Böylece tur kapsamında çeşitli ayrıcalıklardan yararlanmış olabilecek, harika bir keşfe çıkabileceksiniz. Ayrıca konaklamalar ile ilgili olarak farklı seçenekler de bulunuyor. Gezipero tur planı içerisinde konaklamalara da yer verildiğinden, tatilinizi en konforlu şekilde geçireceğiniz ayrıcalıklar size sunulacaktır.

Büyük GAP Turu

Güneydoğu Anadolu’da gezilecek yüzlerce farklı turistik değer bulunuyor. Bunların her birini deneyimlemek, her birinin özelliklerini keşfetmek, hangi ulaşımla olursa olsun oldukça zor. Ancak Gezipero bu konuda size pek çok ayrıcalık sunuyor. Üstelik büyük GAP turu ile Güneydoğu Anadolu’nun hemen her noktasını özenle keşfedebileceksiniz. Standart GAP turlarından daha kapsamlı ve ayrıcalıklı olan bu tur, size çeşitli aktiviteler de sağlayacak. Halfeti’de tekne turu gibi pek çok eğlenceli ve özellikli aktiviteler ile GAP turunuz akıllarınızda uzun yıllar yer edecek.

GAP Turunda Ne Giyilir?

Güneydoğu Anadolu, iklimi dolayısı ile oldukça sıcak olan bir bölgedir. Bu nedenle bölgeye gerçekleştirdiğiniz seyahatin mevsimine göre en doğru giysileri tercih etmelisiniz. Mevsim yaz ise, mutlaka kısa kollu ve açık renkli giysiler tercih edin. İlkbahar ya da sonbahar mevsimlerindeki tura katılıyorsanız, o halde akşam saatlerinde üşümemek için yanınızda ince bir ceket bulundurabilirsiniz. Bu önlemlere dikkat ettiğinizde harika bir GAP Güneydoğu turu deneyimi elde edebilirsiniz.

Gezipero: GAP Turu

Uzun yıllardır Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına turlar düzenleyen Gezipero, size ayrıcalıklı ve konforlu paket tur fırsatları sunuyor. Siz de böylece kendinizi özel bir tatilin içinde bulabiliyorsunuz. Konya çıkışlı olarak gerçekleştirdiğimiz turlarımızın tamamında profesyonel tur rehberlerimiz size eşlik etmektedir. Böylece tur süresince turistik değerler ile ilgili tüm bilgilere en doğru ve kapsamlı şekilde ulaşabileceksiniz. O halde GAP Güneydoğu turları ile ilgili daha fazla bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.