Menu

Günübirlik Turlar

Eğirdir Turu

Eğirdir Turu

22 Ekim 2022, Cumartesi | Günübirlik
  • Konya Çıkışlı
  • Lüks Araçlar ile Ulaşım
  • 450 tl
Kapadokya Turu

Kapadokya Turu

29 Ekim 2022, Cumartesi | Günübirlik
  • Konya Çıkışlı
  • Lüks Araçlar ile Ulaşım
  • 350 tl

Konya Çıkışlı Günübirlik Turlar

Günübirlik Turlarımız ile şehrin gürültüsünden ve iş stresinden aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte küçük bir kaçamak yapmaya ne dersiniz? Eğer siz de farklı ve eğlenceli bir gün yaşamak isterseniz tam size göre turlarımız var. Her bütçeye uygun günübirlik turlarımıza katılabilirsiniz. Tercihiniz bizden yana ise, siz de şimdi rezervasyon yaptırın hafta sonunuzu renklendirin.

Eğirdir Turu

Turumuz en popüler turlarımızdan birisidir. Siz de doğasever misafirlerimizdenseniz bu tur tam size göre. Konya’ya sadece 3 saatlik mesafede olan Isparta’nın Eğirdir ilçesine hemen hemen her hafta turlarımızı gerçekleştiriyoruz. Yedi renkli olarak nitelendirilen Eğirdir Gölü’nde tekne turu, Kovada Gölü’nde dingin bir mola veriyor, Yazılı Kanyon’da çam ağaçlarının altından akan gürül gürül suların eşliğinde yürüyüş yapıyoruz. Ciğerlerimize depoladığımız enerji ile turumuz güzelleşiyor. Eğirdir Turumuza sizleri de bekleriz.

Kapadokya Turu

Kapadokya Turumuz da bizim en fazla yaptığımız turlarımızdan bir tanesidir. Tarihte Katpatuka olarak nitelendirilen Güzel Atlar Diyarı Kapadokya her mevsim gezilebiliyor. Kapadokya’da en güzel vadiler, en güzel noktalarda vereceğimiz molalar ile birbirinden güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Ayrıca yöreye has lezzetleri tadabiliyor, ve yöreye has alış veriş noktalarında sevdiklerinize hediyeler alabiliyorsunuz. Konya Hareketli Kapadokya Turumuzu mutlaka incelemenizi öneriyoruz. 

Hızlı Tren İle Eskişehir Turu

Eskişehir Turumuzu biz genel olarak hızlı tren ile gerçekleştiriyoruz. Bölgede daha fazla vakit geçirebilmek için hızlı tren ile gitmek en iyisi. Eskişehir son zamanların en popüler şehirlerimizden. Eskişehir Turumuzda, Sazova Parkı’ndaki Masal Şatosu, Korsan Gemisi ve Nuh`un Gemisini, Ülkemizin ilk ürettiği otomobil olan Tülomsaş Fabrikasında sergilenen Devrim Arabasını, Osmanlı Döneminden kalma tarihi evlerin bulunduğu Odunpazarı’nı ve tarihi sokaklarını, Cam Sanatları Müzesi ve Balmumu Müzesini, 2019 Yılında açılan OMM - Odunpazarı Modern Müzesini ve daha bir çok noktayı geziyoruz. Yöresel tatlarımızdan Çibörek’in veya Balaban Köftenin tadına bakabiliyoruz. Haydi, siz de şimdi Eskişehir  turlarmızıı incelemeye başlayın, hafta sonu kaçamağınızı Eskişehir’de yaşayın.

Lavanta Kokulu Köy Turu

Lavanta Kokulu Köy Isparta’nın Keçiborlu İlçesine başlı Kuyucak Köyüdür. Konya’dan ilk defa acentamız olarak biz başlattığımızı belirtmek isteriz. Lavanta Kokulu Köy Turumuzu sadece lavanta zamanında yani temmuz ayının ilk haftalarında gerçekleştiriyoruz. Çünkü Lavantaların en güzel açtığı zamandır. Çok güzel fotoğraflar çekebileceğiniz bu turumuzda ayrıca Salda Gölü’nü de görüyoruz. Eğlenceli ve güzel bir programdır. Turumuzu incelemenizi öneriyoruz.

Ormana Düğmeli Evler Turu

Son zamanlarda kendisini çokça duyuran Ormana Düğmeli evler turumuzu da Konya’dan ilk yapan acentayız. Antalya’nın Akseki ilçesini duymayanınız yoktur. Bu bölgede gerçekleştirdiğimiz turumuzda İbradı, Sarıhacılar Köyü, Ormana ve Türkiye’nin en büyük yer altı gölü olan Altınbeşik Mağarasında bot turu yaparak geçiriyoruz. Bölge mimarisi taş duvarla ve sedir ağaçları ile yapılan Düğmeli evler görülmeye değerdir.