Konaklamalı Turlar

 • 7Tur Bulundu

Sırala:
| 1 Gece 2 Gün

Bursa Çanakkale Turu

Kilitbahir Kalesi, Tablayar, Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliği, Şehitler Abidesi, Seddülbahir Ertuğrul Tabyası, 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı, Panorama 1326, Tophane, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri, Emir Sultan, Yeşil Türbe, Ulu Camii, Kozahan, Cumalıkızık
| 1 Gece 2 Gün

Hızlı Tren ile Adalar Şile Ağva Turu

Kişi Başı: 3500 TL
Heybeliada, Büyükada, Şile, Ağva
| 1 Gece 2 Gün

Beyşehir Nilüfer Bahçeleri ve Düğmeli Evler Turu

Sonsuz Şükran Köyü, Nilüfer Bahçesi, Beyşehir, Balatini Mağarsı, Eynif Ovası, Ormana, İbradı, Altınbeşik Mağarası, Sarıhacılar
| 1 Gece 2 Gün

Hızlı Trenle Sapanca Maşukiye Ormanya Yedigöller Abant Turu

Kişi Başı: 3250 TL
Yedigöller Milli Parkı (İncegöl, Sazlıgöl Nazlıgöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Seringöl), Abant Milli Parkı - Ormanya Doğal Yaşam Parkı - Maşukiye - Sapanca Gölü Kenarı
23 - 25 Haziran 2023 | 1 Gece 2 Gün

Çeşme Alaçatı ve Efes Turu

Kişi Başı: 2500 TL
Çeşme, Alaçatı, Sığacık, Şirince, Efes Antik Kenti, Meryem Ana Evi, Kuşadası
13 - 16 Temmuz 2023 | 2 Gece 3 Gün

Kuzeyden Güneye Ege Turu

Kişi Başı: 3750 TL
20-23 Temmuz 2023 | 2 Gece 3 Gün

Gap Turu

Kişi Başı: 3250 TL
Diyarbakır Surları – Diyarbakır Kalesi ve Arkeoloji Müzesi - Diyarbakır Ulu Camii – Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi – Dört Ayaklı Minare – Hasan Paşa Hanı – Sülüklü Han – On Gözlü Köprü - Hasankeyf - Zeynel Bey Türbesi - Mor Gabriel Manastırı - Sıla Konağı - Eski Mardin - Kasimiye Medresesi - Ulu Camii - Abbarlar - PTT Binası - Deyrulzafaran Manastırı  - Harran Evleri, Göbeklitepe, Balıklı Göl - Hz. İbrahimin Doğduğu Mağara - Kapalı Çarşı - Gümrükhan - Halfeti Tekne Turu

Tatil deneyimini en iyi şekilde yaşamak ve harika bir tatil için tüm gerekleri yerine getirmek, çok etkili bir planı gerektiriyor. İşte bu sebeple tur organizasyonları geçmişten günümüze sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle günübirlik olmayan, konaklamalı turlara rağbet fazla olduğu için en etkili tur planı konaklamalı tur seçenekleri ile ön planda. Bu konuda yanınızda yer alan Gezipero ise konaklamalı turlar ile size harika bir tatil deneyimi sunacak. Üstelik seyahatiniz hayalinizdeki gibi geçecek. Hafta içi, hafta sonu ve daha pek çok seçenekte konaklamalı tur için ilgili detaylardan bahsedeceğiz.

Konaklamalı Turların Avantajları Nelerdir?

Vaktiniz bir günden fazla ise ve boş olan vaktinizi en etkili şekilde değerlendirmek istiyorsanız, o halde konaklamalı turlar tam size göre. Bu şekilde ayrıcalıklı konaklama tesislerinde konaklayabiliyor, özel olarak düzenlenmiş tur rotasında keyifli bir tatil geçirebiliyorsunuz. Peki, konaklamalı turların özellikleri nelerdir?

 • 2 ila daha fazla boş gününüz varsa, boş günlerinizi en etkili şekilde değerlendirebileceksiniz.
 • Tur organizasyonu kapsamında yer aldığı için konaklama, seyahat ve tur rehberi gibi tüm gereksinimleriniz firma tarafından karşılanacaktır.
 • Güvenli bir yolculuk geçirebilecek, böylece tur süresince herhangi bir plan yapmanıza gerek kalmayacaktır.
 • Sizin için en kapsamlı tur rotası oluşturulduğundan, tatil için tercih ettiğiniz destinasyondaki en kıymetli turistik değerleri keşfedebileceksiniz.
 • Konaklamanız firma tarafından karşılanacağı için herhangi bir konaklama tesisi arayışında olmayacaksınız.
 • Hareket ettiğiniz yerden alınacak, hareket ettiğiniz yere bırakılacaksınız. Böylece stresten, plandan uzak, sadece seyahatin keyfinin çıkarılacağı bir tatil elde edebileceksiniz.

Konaklama turlar, yukarıdaki özellikleri ile sıklıkla tercih ediliyor. Bir günden fazla vakti olan kişiler için son derece kıymetli olduğundan, siz de boş olan vakitlerinizi konaklamalı turları tercih ederek değerlendirebilirsiniz.

Konya Çıkışlı Konaklamalı Turlar

Gezipero, Konya çıkışlı konaklamalı tur seçenekleri ile öne çıkan, keyifli, güvenli ve bir o kadar da ayrıcalıklı planlamaları ile bilinen bir acentedir. Siz de bunun için Konya çıkışlı turlarda güvenle Gezipero’yu tercih edebilirsiniz. Konya çıkışlı turlar ile birden fazla olan boş gününüzü farklı bir destinasyonda geçirebilir, böylece harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. Peki, Konya çıkışlı konaklamalı turlar hangi özelliklere sahiptir?

 • Hafta sonu ya da hafta içi olarak düzenlenebilmektedir.
 • Talebe göre gün sayısı arttırılabilir.
 • Destinasyon seçimi farklılaşmakta olup, talebe göre her destinasyona tur düzenlenebilmektedir.
 • Tur esnasında profesyonel tur rehberimiz size eşlik edeceği için bilgi konusunda eksik kalmazsınız.
 • Güvenli bir seyahat sayesinde, Konya’dan çıkıp, tekrar dönene kadar herhangi bir sorun yaşamadan, konforlu şekilde tatilinizi geçirebilirsiniz.
 • Konaklama, seyahat, tur rehberi ve tur planına dahil diğer hizmetlerden, ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

Yukarıdaki avantajları, Konya çıkışlı konaklamalı turlar sayesinde elde etme şansına sahipsiniz. Bu nedenle boş vaktinizi, Gezipero’nun Konya çıkışlı konaklama turları ile deneyimleyebilirsiniz.

Hafta Sonu Konaklamalı Turlar

Genelde boş vakitlerin çoğu hafta sonlarında oluyor. Bu da konaklamalı ya da günübirlik turların genellikle hafta sonlarına yayılmasını sağlıyor. İşte bunun için hafta sonu konaklamalı turlar sayesinde vaktinizi Gezipero’nun avantajları ile değerlendirebilirsiniz. Peki, neden hafta sonu konaklamalı turları tercih etmelisiniz?

 • Hafta sonları daha fazla tur organizasyonu düzenlenir ve böylece turlar arasında pek çok seçeneğiniz olur.
 • Pek çok etkinlik, müze ya da farklı bir turistik değer yalnızca hafta sonları açık olabilir.
 • Hafta sonları daha geç saatlere kadar tatilin tadını çıkarabilirsiniz.
 • Genellikle boş günler hafta sonu olduğundan, daha fazla kişi ile tatil yapmak isterseniz, arkadaş gruplarınızı ya da ailenizi bir arada toplayabilirsiniz.
 • Tur organizasyonları ne kadar kalabalık olursa, destinasyonda yapılan hazırlıklar da o kadar fazla olmaktadır.

Yukarıdaki avantajlar sebebi ile 2 ya da 3 geceli konaklamalı turlar sıklıkla tercih ediliyor. Ancak tabii ki konaklama süresi tura göre fark eder. Bu nedenle herhangi bir sınır bulunmamaktadır.

Hafta İçi Konaklamalı Turlar

Tatil planları genellikle hafta sonları yapılır. Ancak boş vaktiniz hafta içinde ise sakin bir tatil geçireceğinizi söyleyebiliriz. Böylece kalabalık daha az olacak, daha etkili bir deneyim ortaya çıkacaktır. İşte bu sebeple hafta içi turlar sıklıkla tercih ediliyor. Biz de Gezipero olarak, güvenilir ve kapsamlı tur planımız sebebi ile size beklentilerinizi üzerinde bir tatil vadediyoruz. Tüm turlarda bulunan özellikler hafta içi turlarımızda da bulunmakta olup, hafta sonundaki turlara göre sayısı nitekim daha azdır. Ancak talebe göre tur sayılarında da değişiklik yapılabilmektedir.

Konaklamalı Doğa Turları

Hayatımızdaki rutinlerden birkaç gün de olsa kurtulmak için konaklamalı doğa turları harika bir fırsat. Çünkü bu şekilde rutinlerimizden uzaklaşacağız; daha sakin, dingin ve doğa ile iç içe bir tatil geçirebileceğiniz. İşte bu noktada Gezipero yanınızda yer alıyor. Size hayallerinizi süsleyen güzelliklerde tur planları hazırlayan Gezipero sayesinde hem konforlu hem de renkli bir tatil deneyimi elde edebileceksiniz. Peki, Gezipero nerelere doğa ile iç içe tur planları yapıyor?

 • Adalar – Şile – Ağva
 • Sapanca – Maşukiye – Ormanya – Yedigöller – Abant
 • Karadeniz
 • Ayvalık – Cunda – Assos – Kaz Dağları – Gölyazı
 • Çeşme – Alaçatı

Yukarıda adı geçen destinasyonların yanı sıra Türkiye’nin tüm yerlerine konaklamalı doğa turları düzenleyen Gezipero, size muhteşem bir tatil vadediyor.

Yayla Konaklamalı Karadeniz Turu

Karadeniz’in yemyeşil görüntüsü, doğa ile iç içe oluşu ve doğal pek çok turistik değerin bulunması, tatil rotalarında en başta yer almasını sağlıyor. Bu nedenle Karadeniz’in kıyı şeridinde ya da tek destinasyonda gerçekleştirilen seyahat sayesinde doğa ile iç içe tatil geçirilebilmektedir. Bu süreçte konaklamanız yaylalarda gerçekleştirilecektir. Bu da tatilinizin konseptinin farklı olmasını sağlar. Ayrıca size tur boyunca rehberlik edecek tur rehberleri, merak ettiğiniz tüm sorulara ayrıntılı şekilde cevap vereceklerdir.

Birkaç Günlük Konaklamalı Turlar

1, 2, 3 ya da 4 günlük konaklamalı turlar, son dönemde oldukça popüler. Bu nedenle Türkiye’nin her yerine gerçekleştirdiğimiz konaklamalı turlar sayesinde, harika bir tatil deneyimi elde edebileceksiniz. Ayrıca Gezipero size bu süreçte en kapsamlı ve eğlenceli tur rotasını oluşturacak, rekreatif faaliyetlere de katılmanızı sağlayacaktır. Konaklamalı turlarımız hakkında öne çıkan detaylar aşağıdaki gibidir:

 • Türkiye’nin tüm bölgelerine konaklamalı tur paketlerimiz bulunmaktadır.
 • Doğu ekspresi, hızlı tren ve otobüs gibi farklı ulaşım araçları ile seyahatlerimiz gerçekleştirilmektedir.
 • Gün sayısı farklılaşmakta olup, tura katılacakların taleplerine göre değişiklik yapılabilmektedir.
 • Seyahatlerimizin tamamı Konya çıkışlı olup, yalnızca doğu ekspresi ile gerçekleştirilen turlarımızda diğer çıkış merkezi Ankara olarak seçilmektedir.
 • Ulaşım tamamen konforlu olup, her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.

Siz de konaklamalı turlar sayesinde tatil planınızı şimdiden yapabilir, Gezipero’nun tatil ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Tecrübesi sayesinde oldukça popüler olan ve Türkiye’nin dört bir yanına turlar düzenleyen Gezipero, bünyesindeki tur rehberleri ile misafirlerinin memnuniyetini sonuna kadar düşünmektedir.

Kültür turları, kuş turizmi, ekstrem sporlar ve çok daha fazlası, tatil tutkunlarının merak ettiği aktiviteler arasında yer almaktadır. İşte tüm bu aktivitelerden size uygun olanları tercih edebilir, diğer prosedürleri düşünmeden, tatilinize başlayabilirsiniz. Gezipero, konaklamalı turlar sayesinde beklentilerinizi karşılayacak, eğlenceli ve size güvenilir tur organizasyonları sunacaktır. Hemen bilgi almak ve tur talebinizi iletmek için bize ulaşabilir, detayları öğrenebilirsiniz.