Gezipero MICE ile her şey kusursuz olacak!

Kurumsal operasyonlarınızda sizi ve markanızı başarıya taşıyoruz.

Gezipero MICE

Gezipero, 1998 yılında kurulmuş olan Sehavet Turizm Ltd. Şti.’nin markasıdır. Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan A Grubu işletme belgesine sahiptir.

Acentemiz otel, uçak rezervasyonları, yurtiçi ve yurtdışı turlar, yurtdışı otel rezervasyonları, araç kiralama ve transfer hizmetlerini, kongre, seminer, toplantı ve etkinlik organizasyonlarını kendi bünyesinde bulunan tasarım, yazılım, IT, operasyon, transfer, otel rezervasyon, uçak biletleme çağrı merkezi departmanlarıyla size özel, sizin için, kendi içinizden bir departman gibi sizlere sunuyor.

0850 302 50 33


Başlıca Hizmetlerimiz

Uluslararası ve Ulusal Kongreler

Kongrenizin daha çok ses getirmesini ve vermek istediğiniz mesajı daha etkin olarak sunmanıza yardımcı olacaktır. Kongrenizle ilgili web sayfalarınız ve tanıtım metaryallerinizin temini konusunda da size destek sağlanacaktır.

Bayi Toplantıları

Bayi toplantılarımızda sloganımız olan “Farkımız ayrıntılarda gizli” ‘de belirttiğimiz gibi sizin için tüm detayları takip eder ve geçmiş tecrübelerimizden kazandıklarımızdan faydalanarak size tam bir çözüm ortaklığı sunarız.

Eğitim Toplantıları

Kusursuz bir şekilde yıllardır organize eden Gezipero MICE bu süreçte kazandığı bilgi,deneyim ve pazarlık gücü ile eğitimlerinizde farklı çözümleri uygun bütçelerle sunmaktadır.

Teşvik Seyahatleri

Deneyimli kadrosuyla misafirlerinize veya motivasyonunun artırılması için bayi/çalışan seyahatleri konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Gelen misafirlerinize Türkiye'nin eşsiz güzelliklerini profesyonel rehberlerimiz eşliğinde yaşatabilir ve onları unutulmaz hatıralarla uğurlayabilir veya bayi teşkilatınızın, çalışanlarınızın yurtdışında, şirketinize özel detaylı programlar aracılığıyla motivasyonlarını artırabilirsiniz..


Galeri

Daha önce gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımızdan kareler.