Menu

En çok satan tesislerimiz

Antalya, Alanya, Side, Kemer, Bodrum, Fethiye, Kuşadası, Marmaris… Sizin dört mevsim tatil adresiniz neresi?.

Güvenli Tatil!

Covid-19 tedbirleri uygulayan sağlık ve hijyen uygulamaları denetlenmiş tesisler ile çalışıyoruz.

  • #01. Güvenli Turizm Sertifikalı Otellerl

    Turizm sezonunun başlaması ile Türkiye'de oteller, yeniden misafirlerini ağırlamaya başlıyor. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının gönüllülük esasına göre başlattığı Güvenli Turizm Belgesi Programına katılan tesisler, korovirüse karşı aldıkları yüksek standartlı önlemlerin yetkili kuruluşlar tarafından düzenli aralıklarla denetlendiğini misafire bildirme olanağına sahip oluyor..

  • #02.Güvenli Turizm Sertifikası Nedir?

    T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Güvenli Turizm Belgelendirme Programı; tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra almaları gereken önlemleri kapsıyor. Güvenli Turizm Belgesi'ne sahip olmak isteyen tesisler; uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak belirlenen sağlık ve hijyen kurallarının uygulanması hususunda yetkili denetim firmaları tarafından bir dizi denetime tabi tutuluyor. Denetimler düzenli aralıklarla tekrarlanarak kayıt altında tutuluyor.

  • #03. Denetimli Tesisler

    Güvenli Turizm Sertifikası sahibi olan tesisler Kültür ve Turizm Bakanlığı web sitesinden de duyurulacak. Güvenli Turizm Sertifika logosu, tesis misafirlerinin görebileceği bir noktaya yerleştirilecek. Misafirler, belge üzerindeki kare kod sayesinde tesis ile ilgili tüm denetleme bilgilerine ulaşabilecek.

Denetimler Tesisleri Sorgulamak İçin